6654400

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній Раді стежитиме за дотриманням прав клієнтів націоналізованого “ПриватБанку” та намагатиметься не допустити дестабілізації ситуації на фінансовому ринку.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Ігор Мосійчук.

“У мене одне питання по ситуації з Приватбанком: куди дивився НБУ і його Голова Гонтарєва раніше? Адже катастрофічна ситуація із діркою у 150 мільярдів гривень виникла не за один день. Чому не вчинялось ніяких заходів при дірці у 50, 70, 100 мільярдів? Халатність НБУ тепер буде покриватися за рахунок платників податків.

Радикальна партія вже 1,5 року вимагає притягти до відповідальності керівництво Нацбанку на чолі із Валерією Гонтарєвою. Потрібно робити це негайно! Вони мають відповісти за доведення банківської системи України до межі краху”, – стверджує представник Радикальної партії Олега Ляшка.

Політик додав, що наразі головне – не допустити паніки і забезпечити безперебійну роботу системи.

“Найменший збій ризикує обернутися великими проблемами. Ми зі свого боку, як парламентська фракція, докладемо всіх зусиль щоб не допустити дестабілізації і порушення прав клієнтів Приватбанку”, – пообіцяв народний депутат.

Як відомо, сьогодні “ПриватБанк” перейшов у стовідсоткову власність держави. Рішення про націоналізацію Приватбанку ухвалили Рада національної безпеки і оборони і Кабінет міністрів України на засіданні в неділю ввечері.

Після того, як “ПриватБанк” повністю стабілізується та почне реалізовувати свій стратегічний план розвитку, держава планує його продати.

Джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!