593404_9382038

Українцям цього року обіцяють послугу з перенесення мобільного номеру

Київський апеляційній господарський суд залишив рішення суду першої інстанції без змін і визнав укладеним договір між Українським державним центром радіочастот і переможцем тендеру з впровадження автоматизованої інформаційної системи «Централізована база даних перенесених номерів».

Про це повідомив у Facebook виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько.

«Із задоволенням беремося виконувати це рішення суду і сам договір, щоб кожний українець зміг уже в цьому році відчути всі переваги та можливості послуги перенесення номеру», – написав Гулько.

Vadym Gulko

Шановні друзі та колеги ще раз вітаю усіх із Новорічними та Різдвяними святами!

Нам тільки інколи здається, що час змінює нас, але насправді це ми змінюємо його своїми справами, щоденною працею, наполегливістю, а також позитивними думками!

Тому мій оптимізм, яким я намагався усіх заряджати у минулому році, підкріпився конкретним рішенням – рішенням суду!

MNP таки бути!!!

Сьогодні Київський апеляційній господарський суд залишив рішення суду першої інстанції без змін, тобто визнав укладеним між УДЦР та переможцем торгів договір щодо закупівлі послуг з проектування, розроблення, впровадження та технічної підтримки Автоматизованої інформаційної системи «Централізована база даних перенесених номерів».

Це великий стрибок з тої невизначеності, у якій перебувала вся спільнота майже рік.

Ми із задоволенням беремося виконувати це рішення суду і сам договір, щоб кожний українець зміг вже у цьому році відчути усі переваги і можливості послуги перенесення номеру.

Отож починаємо новий рік з вірою і на позитиві)))

Джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!