5564

 

Чи пройшов випробування владою прем’єр-міністр Володимир Гройсман, в інтерв’ю Politeka Online розповів народний депутат України від фракції «Народний фронт» Олександр Кірш.

Рік тому, коментуючи кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра, ви говорили, що він на політичного самогубцю не схожий, докладе максимум зусиль, щоб його не висунули на цю посаду. Чому усе ж таки зважився на прем’єрство?

божевільний. Так і виявилося.

Мало виграти у Вінниці тендер на трамваї, щоб керувати країною на посаді прем’єр-міністра. Мало мати дві дивні вищі освіти по півтора роки. Треба як мінімум володіти мовою і знати, що робиш.

Авантюру «3200» не обговорювали фактично ні з Мінфіном, ні з Мінекономіки. Її просто висунули й одразу ж проголосували в Кабміні. Міністерства поставили перед фактом. У результаті «3200» перетворилася на зрівнялівку, коли всі отримують однаково. Всі розряди вирівняли – сторож і лікар отримують мінімум. Але сторож, який чергує вночі, отримує більше, ніж лікар. Оскільки в мінімалку лікаря вже включено всі надбавки, а нічне чергування сторожа оплачують понад 3200 грн. Це створює негативний клімат, лише посилює корупцію.

– Нещодавно лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк назвав Гройсмана найкращим прем’єром. Що він мав на увазі?

– Думаю, Арсеній Петрович пожартував. Він іноді жартує з кам’яним обличчя. Тому не всі вловлюють гумор. Лише за змістом слів стає все зрозуміло.– Коли рік тому голосували за Володимира Борисовича, ви все ж таки сподівалися, що він буде хорошим прем’єром?

– Поки не було відомо про його неадекватність, така надія була. Раптом на порожньому місці зіпсували відносини з Ізраїлем через неграмотне голосування. Також при ньому Україна стала на бік одного з кандидатів на президентських виборах у США, чого у жодному разі ніколи не можна було робити. Сюди ж слід віднести авантюри – 3200 грн. і підприємницькі 704 грн. податку.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!