009076666

Олексій Подольський

ГОТОВИЙ БИТИСЬ ОБ ЗАКЛАД
Тут Ви бачите старт Віктора Пінчука в Президенти України.

Для картинки сотня облагодіяних студентів, що для клану Кучми-Пінчука копійки з награбованого. Хоча за три роки війни – жодного цента, жодної шкарпетки тим, хто боронить нас і кладе життя за Україну. Картинка усміхненої молоді, а у кишені ГОЛОВНОГО ПОРТРЕТУ програма Медведчука: НАТО – зась, в Європу зарано, Крим – Росії, Донбас – бандитам. І красти, красти, красти. Насамперед поки що «безхозну» українську Землю.

Вже присягнули в кучмофіли майбутні технічні кандидати: Анатолій Гриценко (Ю. Мостова), Гройсман і, нажаль – Вакарчук, що відбиратимуть голоси у конкурентів, аби потім хором проголосити Пінчука рятівником України. Мабуть помітили, що кожен публічно і дисципліновано вже поклявся днями: «Кучма кращий за всі часи».

Той самий Кучма, що роззброїв Україну і розклав її армію, який подарував Москві українську частку власності і активів СРСР, відав Чорноморський флот разом з Севастопольською базою. Той самий Кучма, що завів на владний Олімп цілий натовп агентів і резидентів Кремля. Той самий, що відав російському капіталу гебістів кращі шматки української економіки.

Той Кучма що з криміналу виростив на Донбасі сепаратизм «руського міру» і владних тітушок, саме з яких вибрав Януковича у свої наступники. Нарешті, той Кучма і Пінчук, що їдуть з родинам під час війни, коли мотороли відрізають геніталії нашим полоненим і заручникам, їдуть до Екатернибургу, їдуть до ворога, аби дружньо плескати у долоні промовам Путіна, з його вульгарною і нахабною пропагандою православного нацизму Гундяєва.

Невже знову вляпаємо лоба об такі ж «рятівні» граблі, що маємо СЬОГОДНІ?
А може нарешті зупинимо те ЗАВТРА, що вже аж до крові наїлися ВЧОРА?

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!