Інформація про спробу викрадення школярок в Києві прямо під навчальним закладом викликала переполох серед батьків і вчителів

Як стало відомо, батьки вже кілька днів перебувають в паніці, закликають керівництво шкіл організувати більш пильне спостереження за територією, а також сторонніми людьми.

У Нацполіціі також відзначають, що незважаючи на те, що викрадення дітей у злочинців не вдалося, ризик цього завжди є. Однак, безпека учнів в київських школах залишає бажати кращого.

За словами заступника голови КМДА Анни Старостенко, камери відеоспостереження встановлені на всіх школах міста. У департаменті освіти мерії повідомили, що камери встановлені по периметрах будівель і переглядають вхід в школу, а також територію поруч. Але цього недостатньо.

Столичні чиновники пояснили, що в школах є штатна посада «чергової», а приватні охоронні агентства залучаються за погодженням з батьками, за їх рахунок або за кошти благодійних фондів.

В українській федерації професіоналів безпеки назвали “ціну” безпеки дітей в школах – їх послуги в середньому оцінюються в 20 тисяч гривень. Як стверджують в організації, більшість шкіл Києва вже користуються такими послугами.

«Бабуся-вахтер – це більше адміністратор. Вона і за пропуском людей стежить, і ключі від класів видає, і прибиральниць контролює. Вона фізично не може сконцентрувати увагу на чомусь одному. Охоронці ж «заточені» саме на безпеку дітей і території», – розповіли в федерації.

Нагадаємо, у київських школах батьків попереджають про можливе викрадення дітей.

А народний депутат від фракції «Самопоміч» Роман Семенуха виступив з критикою щодо системи освіти в Україні. На його думку, дітей в українських школах долучають до філософії рабства.

Джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...