‎Irun Poroskun‎

Сьогодні о 13:35 на вулиці Сахарова на мене зрізали величезну гілку. Раптово, коли проходила повз чоловік включив бензопилу (через висоту і гілки його не було видно). Жодного попередження, огороди або людини, яка контролює. На щастя була без навушників і в капішоні, обійшлась сильним ударом по голові і переляком.

Потерпілу (тобто мене) замість вибачень обматюкали й сказали «пиздувати по асфальту» де їдуть автівки. Коли я спитала хто тут головний, знову чула нецензурну лексику. Крім того всього мене назвали не патріоткою. «Справжні патріоти мовчать коли щось стається, а не йдуть нити і жалітись. В цьому і вся суть». Суть, Карл. Якщо хтось не вкурсі то любов до батьківщини вимірюється величиною дерева, яке на тебе падає.

З «головним», я все таки поговорила, знову ж таки почула хамство. Жодного документу на вирубку чи обрізання дерев у нього не було. Подзвонила в поліцію де склали скаргу. На фото ном. автівки де сидів мій герой.

Шкодую про те, що не зняла на відео все, що відбувалось (в стресових ситуаціях так завжди).

P.S. була в лікарні, маю легкий забій черепа (шапка і капішон врятували), проте голова тріщить. Також дзвонили з Жеку, обіцяли до 14 числа вирішити проблему. Ну, побачимо

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!