Нардеп-радикал Сергій Рибалка переписав незадекларовану квартиру в Парижі на рідну тітку і вже три роки ховає її він НАЗК

Вперше про незадекларовану квартиру повідомили журналісти ще у вересні 2015 року.

Зазначалося, що квартира в Парижі у Сергія Рибалки з’явилася в 2014 році. Її за майже 1,4 млн євро (1,363 млн євро) в самому центрі французької столиці придбала фірма під назвою Vesta Estate. Зазначену компанію в 2014 році Рибалка та його батько заснували особисто.

Журналісти писали про те, що вони офіційно значилися власниками цієї компанії до червня 2015 року, про це свідчить у виписці з офіційного реєстру комерційних компаній Франції.

Однак, незважаючи на це, в деклараціях про доходи та майно ні за 2014 року, ні за 2015 року депутат Рибалка інформацію про французьку компанію Vesta Estate і про паризьку квартиру не надавав.

У червні 2015 року біля французької Vesta Estate (на яку, як і раніше записано апартаменти) з’явилися нові засновники – дві офшорні компанії – Adosida Incorporation Limited і Isaola Incorporation Limited.

Директором самої Vesta Estate стала Ольга Кривохатько. Вона доводиться Сергію Рибалці рідною тіткою, так як є рідною сестрою матері політика.

Журналісти констатують, що тітка депутата досі є власником квартири, а НАЗК так і не поцікавилася цим активом.

Нагадаємо, раніше нардеп від «Радикальної партії» Сергій Рибалка подарував своїй дівчині розкішний подарунок у США.

Як стало відомо, він вирішив незвично привітати свою дівчину Анастасію Байбородіна з днем народження, розмістивши її фото на рекламних екранах на Таймс-Сквер у Нью-Йорку.

Джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...