Стало відомо, що буде з курсом долара в Україні у найближчі два роки

Про це розповів економіст Тарас Козак.

На думку економіста, у найближчі декілька років в Міжнародному валютному фонді не очікують значного коливання курсу гривні по відношенню до долара.

“Говорячи про курс гривні, краще спиратися на дані МВФ, де працюють сильні фахівці, які прогнозують величезну кількість курсу валюти різних країн. Їх прогноз на 2018-2020 роки свідчить про те, що курс гривні коливатиметься в межах 27-27,5 грн за долар”, – розповів Козак.

Водночас економічний експерт Борис Кушнірук зазначив, що курс української валюти залежатиме від цін на сировинні товари.

“Якщо ціни на сировинні товари залишатимуться незмінними або навіть трохи підростати, то кількість валюти, що надходить до України, ростиме, і тоді гривні нічого не загрожує”, – відзначає експерт.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, після короткочасного падіння, курс долара почав відігравати свої позиції назад. За ним активно слід і євровалюта. Так, на сьогодня, американський долар коштує 28,01 грн, що на 12 копійок дорожче, ніж в попередній банківський день. Нагадаємо, вчора долар впав на 17 копійок по відношенню до гривні.

За матеріалами Апостроф

Источник

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...