Бизнес Украина

Полезные бизнес новости
Как «мертвый» закон ведет Украину в «темное» будущее?

«То, что не удалось Януковичу, получилось у нынешней власти.
ИТ-компании бегут из Украины и этот процесс ускоряется.
ex.ua был, но его больше нет.
Выиграют от этого пираты, трекеры и западные/восточные сервисы. А Украина будет там, куда и собиралась прийти. Не подумайте, что в светлом будущем. Потому как без высоких технологий этого будущего не будет. Будет другое. Темное»- такую точку зрения выразил эксперт Фонда общественной безопасности Юрий Гаврилечко на своей странице в Facebook.

З 13 жовтня 2016 року на підписі у Президента знаходиться закон 3081-д “Про державну підтримку кінематографа в Україні”. Відповідно до нього, піратський контент в Україні повинен бути заблокований власником сайту або провайдером послуг хостингу. І хоча закон ще не підписано, найвідоміший та найбільший файлообмінник України ex.ua повідомив про припинення роботи.

Сайт закриють 30.11.2016, тож власники просять користувачів вилучити всі важливі файли зі своїх архівів. Окрім цього, ex.ua вважають, що даний закон сильно шкодитиме інтересам України. “Вигоду отримають тільки іноземні компанії.

Українські правовласники, та й український бюджет, не отримають більше грошей. А наші громадяни отримають меншу свободу вибору. Втім, команда ex.ua завжди поважала та поважатиме закони України тому ми прийняли рішення про припинення роботи файлообмінника”,- сказано у заяві команди ex.ua.

Источник: chv.tv

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...

Реклама

Copyright © 2018 Бизнес Украина

This site is protected by wp-copyrightpro.com