У партії «Батькывщина» чекають на рішення суду щодо комунальних тарифів.

Заступник голови фракції ВО «Батьківщина» у парламенті Сергій Соболєв заявив, що якщо у п’яницю, 18 листопада, суд не скасує підвищення комунальних тарифів, то люди вийдуть на масові акції протесту.

Про це він заявив в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі 1+1.
«Якщо суд не ухвалить рішення, то я переконаний, що мільйони людей вийдуть на акції протесту і ми вийдемо до цих людей. Терпіти ніхто не буде», — сказав Соболєв.

«Вчора НКРЕ на чолі з Вовком ухвалив рішення підняти тариф для теплоелектроенергетику з 1,27 грн до 1,80. 80% теплоенергетики – це власність пана Ахметова, тому я переконаний, що ці гроші будуть далі працювати на дестабілізацію Донецька, Луганська, Запоріжжя та інших регіонів», — додав він.

Нагадаємо, 15 листопада під будівлями НБУ і уряду відбулися акції протесту. На мітинги у центрі Києва зібралися переважно пенсіонери та молодь. На запитання кореспондента щодо мети акції реагували агресивно, а деякі не знали, навіщо прийшли. Переважно люди заявляли, що хочуть повернути гроші, однак не називали банк, у якому нібито мали депозит. Також частина заявила, що вимагає відставки глави НБУ Валерії Гонтаревої.
Джерело: ТСН.ua
Більше читайте тут: tsn.ua

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...