У дитячому оздоровчому санаторії Бердянська «Лазурний», на території якого створили імпровізований табір, отруїлося 250 дітей військовослужбовців із зони АТО, пише gazeta.ua

Усі дітиприїхали до запорізької області із Дніпра. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє користувач Наталі Міщенко.

«Подзвонив боєць, який служить з хлопцями з нашого міста і попросив волонтерів допомоги. З Дніпра повезли 250 дітей АТОвців в оздоровчий табір в Бердянськ. Майже всі підхопили якусь незрозумілу інфекцію. Мають розлад травлення, блювоту. Адміністрація табору дітей батькам не віддає і замовчує ситуацію, щоб приховати все це. Лікування — таблетки від розладу і все. Батьки в шоці! Батьки Збираються їхати туди за дітьми, щоб забрати їх «, — пише жінка.

До табору терміново виїхала спеціальна комісія. Про це повідомив начальник ГУ Держспоживслужби в Запорізькій області Віктор Шершнев.

За його словами, факт захворювання дітей в таборі є, але казати про масове отруєння вони поки не можуть.

«Поки я нічого конкретного сказати не можу. Спочатку нам самим треба встановити усі подробиці і з’ясувати, що насправді стало причиною захворювання серед дітей. Як тільки ми розберемося в ситуації, тоді і зможемо офіційно прокоментувати те, що сталося», — сказав Шершнев.

Джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...