Mikheil Saakashvili

Я зараз перебуваю у Сполучених Штатах, і з ранку мої знайомі запитують мене про мою реакцію на заяву президента Трампа.

Я говорив президенту Порошенко задовго до виборів, що ймовірність перемоги Трампа була дуже висока (про це я написав у своїй книзі, що вийшла до виборів) і радив йому ретельно готуватися до роботи з адміністрацією Трампа. Замість роз’яснень позиції України в Америці, чим займаються найняті Банковою лобісти у Вашингтоні?

Якийсь колишній помічник держсекретаря, найнятий лобістською компанією, пише статтю про «корупцію» Віталія Шабуніна та інших українських антикорупціонерів, колишній відомий діяч Адріан Коротницький, на гроші Ахметова, на прохання Банкової знімає «документальний» фільм проти мене. Тобто гроші українських платників податків витрачаються не на захист України, а на захист барижної влади від її критиків.

Результат цієї провальної короткозорості, шкідництва та відсутності державного мислення ми на власні очі побачили спочатку під час візиту президента Порошенко в Вашингтон, коли з ним відмовився вести переговори президент Трамп на своєму рівні, та сьогодні, у вигляді прямої заяви самого президента Трампа.

То що, кажете, на тлі провалу внутрішньої політики, хоча б зовнішня у нас успішна?
Реагувати на заяву президента США потрібно не заявою посла України, а як перший крок — негайним відкликанням цього посла і заміною його на нову людину.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!