Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вважає ганебними гоніння на міністра соціальної політики Андрія Реву

Про це він написав у Facebook, передає Depo.ua

«Третій день бачу, як на різних ТВ-каналах завзято «мочать» Андрія Реву. Дещо вже розуміючи в нашій «інформаційній політиці», був переконаний: за тиждень телевізійники знайдуть інший інформаційний привід і залишуть Андрія в спокої. Але те, що я бачу/чую зараз — це просто мерзко!», — вважає Тука.

Він зазначив, що Рева — «зовсім не «кровожерливий буржуй», який п’є кров пролетаріату».

«Так, можливо він невдало висловився. Але це не підстава миттєво з людини, яка тягне віз соціальноі політики, ліпити образ «упиря на тілі народу»! Те що зараз відбувається навколо постаті Андрія — це просто гидко і не прикрашає наші ЗМІ», — обурився заступник міністра.

George Tuka

От, не хотів цього робити, але…
Третій день бачу, як на різних ТВ-каналах завзято «мочать» Андрія Реву.
Дещо вже розуміючи в нашій «інформаційній політиці», був переконаний: за тиждень телевізійники знайдуть інший інформаційний привід і залишуть Андрія в спокоі. Але те, що я бачу/чую зараз — це просто мерзко!
Я не є другом Андрія. У нас іноді виникають суперечки на робочому рівні. Вважаю це нормальним.
Але, повірте, Андрій зовсім не «кровожерливий буржуй», який п’є кров пролетаріату!!!
Так, можливо він невдало висловився. Але це не підстава миттєво з людини, яка тягне віз соціальноі політики, ліпити образ «упиря на тілі народу»!
Те що зараз відбувається навколо постаті Андрія — це просто гидко і не прикрашає наші ЗМІ.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...