Бизнес Украина

Полезные бизнес новости
Перед загрозою повномасштабного наступу РФ, єдиний вихід-озброєння громадян. От тільки це владу лякає більше, ніж режим Путлера!, — Кармазін

Юрій Кармазін

Перед загрозою повномасштабного наступу військ РФ, при ідеологічній підготовці населення РФ до війни, створення резервної Армії — єдиний вихід, як і озброєння громадян.

От тільки це владу лякає більше, ніж режим Путлера!

 

«Andrew Nechaev

ЄДИНИЙ СПОСІБ ЗАКІНЧИТИ ВІЙНУ ТА ДОБИТИСЯ ВОЛІ!
ДОСИТЬ НАС ЛЯКАТИ ТИМ, ЩО ПУТІН НАПАДЕ! ПРОПОНУЮ ЄДИНИЙ СПОСІБ, ЯК ЗАКІНЧИТИ НЕГАЙНО ВІЙНУ НА СХОДІ, ВІДРУБАТИ КРИВАВІ ЛАПИ РАШІ ТА ЗВІЛЬНИТИ УКРАЇНУ ВІД ОЛІГАРХОПАХАНАТУ!
НАРОДНА РЕЗЕРВНА АРМІЯ УКРАЇНИ

Одним з головних питань перезаснування держави Україна є СТВОРЕННЯ НАРОДНОЇ РЕЗЕРВНОЇ АРМІЇ УКРАЇНИ.
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ, Стаття 27 Кожна людина має невід’ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов’язок держави — захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань.

ВОЛОДІННЯ ЗБРОЄЮ ТА ЗАХИСТ УКРАЇНИ — СВЯЩЕННИЙ ОБОВ,ЯЗОК КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ
На теперішній складний та невизначений час для України та її суверенітету найбільш важливим питанням постає питання необхідності індивідуального та колективного захисту громадян як від чужоземних агресорів, так і від місцевих бандитів.

Необхідне НЕГАЙНЕ внесення змін в чинне законодавство України з метою надання всім громадянам права на вільне володіння та носіння вогнепальної нарізної зброї, в тому числі і автоматичної та внесення змін до Конституції України, якими буде чітко визначене право кожного на вільне володіння та ОБОВ,ЯЗОК володіння вогнепальною зброєю. .
Українська влада за час незалежності НЕ поспішила створити сильне і горде суспільство, що могло б самоврядовуватись та диктувати владі свої імперативи, а навпаки, заганяючи людей в злидні та доводячи їх до жебрацтва (одночасно набиваючи свої кишені та будуючи палаци), намагалась всіма силами послабити як національний дух, так і саму думку громадського протистояння.

Абсолютна більшість українців є прихильниками вільного володіння вогнепальною зброєю, що притаманно козацькій нації, де вільне володіння зброєю було віками.

Право на самооборону із застосуванням зброї повинне бути закріплене в Конституції (як в США), будучи одним з наріжних каменів, на яких базується демократія. Громадянин країни повинен бути в змозі сам забезпечити для себе зону безпеки, якщо це не суперечить закону.

Озброєний громадянин — це вже не просто громадянин, з ним влада зобов’язана рахуватися:
— по-перше, людей, у яких на руках десятки мільйонів одиниць вогнепальної зброї, не заженеш в ГУЛАГ або Освенцим.
— по-друге , у разі масового невдоволення, влада матиме справу не з простими демонстрантами, а практично з армією. Тому вона повинна бути вкрай зацікавлена, щоб не давати приводу для подібних невдоволень
— по-третє , наділений владою чиновник, від патрульного міліціонера і до Президента, повинен поводитися гранично коректно з громадянином, щоб уникнути можливого загострення конфлікту.
Таким чином, озброєння населення (на прикладі США та інших країн) давно вже служить дуже дієвим і досить ефективним фактором стримування влади.
Зброя знижує число злочинів.

Статистика на прикладі США:

— У тих штатах, де дозволено приховане носіння зброї, загальний рівень злочинних проявів менший на 22%, рівень вбивств — на 33% , пограбувань — на 37%, тяжких тілесних ушкоджень — на 14%.
— У тих штатах, де громадянам дозволено приховане носіння зброї, загальний рівень насильницьких злочинів нижчий на 18%, порівняно зі штатами, де зброю носити заборонено.
Якщо суспільство нездатне захистити особистість, воно зобов’язане надати такій особистості право самостійно себе захистити. І штучні обмеження у вигляді заборони володіти та застосовувати зброю з боку держави треба НЕГАЙНО відмінити.
Адже в Україні кожен чиновник середнього рівня може мати у володінні вогнепальну зброю, і має її! Кожен злочинець, який забажає, таку зброю отримає (хай і без реєстрації в МВС)! Кожен правоохоронець (міліція, СБУ, прокуратура і т. д.) також має вогнепальну зброю та право її вільного носіння. І тільки прості громадяни змушені чекати, коли їх захистять…
В Древньому Римі за всього часу його існування лише рабам було заборонено самостійно себе захищати та носити зброю (володіти нею) – таке право мали тільки вільні особи.
Ми – не раби. І наше право як громадян на зброю таки буде закріплене в новій, сучасній Конституції вільної країни, а державні інститути не обмежуватимуть його, а намагатимуться нарешті побудувати сильне та демократичне суспільство.
Держава має дати народу право вільного володіння зброєю, забезпечити зброєю та необхідним вишколом кожного. Створити Народні військово-цивільні комендатури та об,єднати їх у Народну Резервну Армію. Священний обов,язок кожного українця – володіння зброєю, участь в підрозділах Народної Резервної Армії та захист себе, своїх близьких та України.
Швейцарська Народна Армія найбільше підходить до козацьких історичних традицій України. До речі, і Конституція та державний устрій Швейцарії наче списаний з Першої в світі Козацької Конституції Пилипа Орлика 1710 го року з прямим народовладдям! Тому вони і живуть, як ЛЮДИ!
А українців, відібравши в нас природнє ПРАВО НА ЗБРОЮ, зробили РАБАМИ та знищують всіма засобами, щоб вкрасти нашу землю.
Чисельність населення Швейцарії – 8,3 мільйони. Мирна нейтральна держава, яка в мирний час має армію у 22 тисячі чоловік, здатна за 2-4 години розгорнути 650-тисячну, а за двоє суток 1,7 мільйонну армію, прекрасно навчену, вишколену та відмінно озброєну найсучаснішею зброєю! Держава, де ВСІ чоловіки від 20 до 50-ти ровів є військовослужбовцями і буквально сплять з автоматами під кроваттю. Зброєю забезпечує держава. І після 50-ти держава дарує тобі зброю і рада бачити тебе на підготовчих полігонах. НІХТО — ні президент, ні студент не ухиляється від служби.
Зброя – в кожній родині! Під час Другої світової війни, оточена з усіх боків фашистськими режимами, Швейцарія забезпечила ВСЕ своє населення боєвою зброєю. Вся країна була включена до лав діючої армії, продовжуючи працювати на завода, фермах та офісах. І НІХТО НЕ НАПАВ НА МАЛЕНЬКУ КРАЇНУ!
Чим НЕ УКРАЇНСЬКА СИТУАЦІЯ?
Тільки ОЗБРОЄНИЙ НАРОД ЗДАТЕН ОПИРАТИСЯ МІЖНАРОДНІЙ АГРЕСІЇ ТА НАВЕСТИ ЛАД У СВОЇЙ КРАЇНІ.
Народ БЕЗ ЗБРОЇ – є біомаса рабів, яку знищують всіма засобами владні паразити. НАРОДНА РЕЗЕРВНА АРМІЯ УКРАЇНИ – ЦЕ 6-10 МІЛЬЙОНІВ ВОЇНІВ З КОЗАЦЬКОЮ КРОВ,Ю ТА ЖАГОЮ ВОЛІ! НІХТО НЕ ВСТОЇТЬ ПРОТИ НАС!!! А МАРОДЕРІВ _ ПОВІСИМО!
ЗБРОЯ – ГОЛОВНА ОЗНАКА ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ!»

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...

Реклама

Copyright © 2018 Бизнес Украина

This site is protected by wp-copyrightpro.com