Бизнес Украина

Полезные бизнес новости
Декілька хвилин і Ви в ЄС!

В рамках нової Європейської системи інформації та авторизації подорожей (ETIAS) дозвіл на в’їзд для 95% мандрівників буде надаватися протягом кількох хвилин.

Про це на прес-конференції в Брюсселі заявив віце-президент Єврокомісії Франс Тіммерманс, повідомляє Європейська Правда.

У своєму виступі він наголосив, що «ETIAS — це не віза».

«Подорожуючі можуть зробити це вдома онлайн, це буде дешево – 5 євро, просто і діятиме протягом 5 років. Це буде просто, швидко, дешево і ефективно», — сказав він.

«За нашими оцінками, для 95% заявників це буде питанням хвилин, перш ніж вони отримають зелене світло для подорожі», — заявив Тіммерманс.

Як повідомлялося, у середу Європейська комісія презентувала нову Європейську систему інформації та авторизації подорожей (ETIAS), яка передбачає онлайн-реєстрацію та сплату за в’їзд до Шенгенської зони для негромадян ЄС, які мають право безвізового в’їзду.

Особа, яка подорожуватиме до Шенгену, має заповнити форму і вказати тільки дійсний проїзний документ. Заявка буде дійсна протягом п’яти років і для багаторазових подорожей.

Візовий збір у розмірі 5 євро буде застосовуватися до всіх заявникам віком старше 18 років.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...

Реклама

Copyright © 2018 Бизнес Украина

This site is protected by wp-copyrightpro.com