Бизнес Украина

Полезные бизнес новости
Хочу запитати Яценюка, він щирий коли говорить що газові контракти 2009 є кримінальними, чи коли кричав від щастя «Юля! Юля!», — Тимошенко

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко переконана, що мафія, яка зараз знаходиться при владі, сидітиме у в’язниці за пограбування українського народу, якому продає дорогий газ.

Про це вона заявила на брифінгу в парламенті.

На жаль, корумпована мафія Петра Порошенка, а також їхні пустодзвони і маріонетки, які живуть і працюють за їхній рахунок і на їхню користь, сьогодні використали рішення Стокгольмського арбітражного суду для того, щоб нищити нашу партію як опонентів», – додала Тимошенко.

Парламентар нагадала, що Арсеній Яценюк та його оточення, яке так активно критикують газові контракти, у 2012  році увійшов до партії «Батьківщина» і завдяки цьому отримав пост прем’єр-міністра.

«Я хочу запитати у Арсенія Яценюка, чи щирий він, коли говорить про те, що газові контракти 2009 року є кримінальними і корупційними? Чи був він щирим, коли я сиділа у в’язниці, а він за списком партії «Батьківщина» пройшов до парламенту та після мого звільнення кричав від щастя «Юля! Юля!» – запитала вона.

Юлія Тимошенко також звернулася до дружини Генпрокурора і представника президента  у парламенті Ірини Луценко.

«Коли її чоловік був ув’язнений, за  моєю пропозицією, щоб захисти його та її особисто, ми запропонували пані Ірині місце у списку нашої партії. І вона стала депутатом «Батьківщини». Вона тоді  також вважала, що газовий контракт 2009 року розпочав війну в Україні?» – обурилася політик.

Джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...

Реклама

Copyright © 2018 Бизнес Украина

This site is protected by wp-copyrightpro.com