Бизнес Украина

Полезные бизнес новости
Поки триває війна і кращі сини держави кладуть своє життя за незалежність України, книжки ідеолога «ДНР» спокійно продаються у ВР (ВІДЕО)

Поки на сході України триває антитерористична операція і кращі сини держави кладуть своє життя за незалежність країни, захищаючи її від російських окупантів, у самому центрі столиці продається література, зміст якої є абсолютною протилежністю ідеї свободи та розвитку. І торгують нею не аби де, а під куполом Верховної Ради, передають журналісти програми «Гроші», пише «Знай»

Зокрема, тут виявили книгу авторства екс-міністра освіти часів Януковича Дмитра Табачника, добре відомого своїм українофобством, роботи партійного обкомівця, заступника відділу пропаганди радянської епохи Георгія Крючкова. Усі три його книги пронизані темою ностальгії за СРСР. Назви говорять самі за себе. Чого тільки варта «Фашизм в Україні: загроза чи реальність?».

Проте найбільшу увагу привернула книга «Донецько-Криворізька республіка», автором якої є Володимир Корнілов. Останнього називають ідеологом «ДНР» та «адвокатом» російської агресії на Донбасі. За інформацією журналістів, він тісно пов’язаний з депутатом російської Держдуми Костянтином Затуліним. Нині автор «»настільної книги сепаратиста» втік у Голландію, звідкіля, не соромлячись, продовжує поливати брудом Україну.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...

Реклама

Copyright © 2018 Бизнес Украина

This site is protected by wp-copyrightpro.com