Бизнес Украина

Полезные бизнес новости
Дивлюся, таки треба трохи відкрити очі усім тим, хто робить героїв з «дуже сильно побитих» прикордонників. Отакі вони ваші «герої», — Шевченко

Євген Шевченко

Дивлюся, таки треба трохи відкрити очі усім тим, хто робить героїв з «дуже сильно побитих» прикордонників та третій день поспіль співає їм дифірамби.

Шановні мої, просто щоб ви знали — місцевий люд ненавидить прикордонників так само, як і митників. Чому? А ви спитайте, чому ті «герої» не співали гімн України, коли на Захід сотнями ешелонів йшов наш ліс? Карпати вже геть лисі, але ж їм на те плювати!

А звідки по всій (!) Європі беруться наші цигарки? Відповідно до щорічного звіту про нелегальну торгівлю тютюновою продукцією The Project Sun, проведеного маркетинговою компанією KPMG, за останні два роки контрабанда сигарет з України в ЄС зросла майже в 12 разів!!! То вони повітрям летять? Чи може фурами йдуть через ті самі «Шегині»? Але гімн України там вночі чогось ніхто не співає, бо ніколи їм — каравани йдуть — капусту збирать треба.

Тож коли чую, як наші високопосадовці сльози пускають за тими прикордонниками, то мене сміх бере. І вам раджу — відкрийте вже нарешті очі і усвідомте, що за діючої влади контрабанда розквітала так, що Януковичу і не снилося. І вона завжди, чуєте, завжди була, є і буде доти, доки усе те корупційне кодло з прикордонників, митників та представників відділу «К» СБУ не розгонять і не наберуть абсолютно нових, принципових та незаангажованих людей. Але для того, звісно, президентом має бути не барига, а принципова та незаангажована людина.

А поки на сьогоднішній день я можу провезти через ти самі «Шегині» і цигарки, і наркотики, і зброю — єдине питання при цьому — це питання ціни. Ось і усе. Отакі вони ваші «герої». Прочитали? Співайте дифірамби далі.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...

Реклама

Copyright © 2018 Бизнес Украина

This site is protected by wp-copyrightpro.com