Olena Nagorna

Історія про хлопчика, який віддав на волонтерство 38 тис євро відкладені на майбутнє навчання та старт у доросле життя..

в маленькій краплинці ми бачимо силу та властивості океану. так було і так буде. якщо ти не бачишь цього — це не значить, що це не так…

Знайомтесь. Даня Куліш. 11 років. Мешкає у містечку Димер разом з батьками, братом та сестрою. Люьить складати з лего, ліпити з пластиліну, малювати. Вчиться в місцевій гімназії. Якщо оцінювати навчання оцінками – то тримається в діапазоні 9-12 балів. Якщо ж зважати на вчинки, то Даніїл доросліший за багатьох дорослих. Маючи у своєму віці за плечима різні випробування ( в тому числі і доволі складні), він прийняв серйозне і відповідальне рішення. Яке вплинуло на долі інших людей. І змінило його власне.

Він віддав на захист своєї країни 38 тисяч євро. Ці кошти були зібрані батьками та родичами та призначені на його навчання та старт у дорослому житті. А витрачені були на придбання машин для фронту, оснащення, спорядження, ліки, аптечки навського зразки та евакуацію місцевих мешканців.

— Дань, а не шкода грошей? – ставлю дурне питання, але хочу почути відповідь.

— Гроші можна заробити. А життя не заробиш… І совість…

Якби не війна, я б, мабуть, і не знала Даньки. Бо познайомилася з ним через його батька Олексія, з яким перетнулася через допомогу армії.

Якби не війна, Данька, можливо, і лишався б таким собі мажорчиком)) Регулярні подорожі з батьком за кордон, гаджети-забаганки за першим проханням.

А він прийняв рішення і став Волонтером. Будучи дитиною, він проявив якості, притаманні далеко не всім дорослим – він став на захист країни доступним йому способом, він прийняв відповідальне рішення і з гідністю прийняв його наслідки. Він став громадянином задовго до отримання паспорту.

Дякую, Даня! Рости здоровим та щасливим!

Світлина від Olena Nagorna.

Світлина від Olena Nagorna.

 

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...