Бизнес Украина

Полезные бизнес новости
На Херсонщині жорстоко побилися школярки. Натовп підбурював і знімав бійку на відео (ВІДЕО 18+)

4 листопада у сосновому бору міста Каховка на Херсонщині побилися двоє школярок.

Про це розповів начальник слідчого відділу Каховського відділу Головного управління Національної поліції у Херсонській області Валерій Кострецов, – пише Українська правда. Життя.

«Бійка відбулася 4 листопада у сосновому бору. Двоє учениць 8 та 9 класу побилися. Відкрито кримінальне провадження за фактом нанесення умисних легких тілесних ушкоджень. Рішення буде прийнято за результатами судово-медичної експертизи потерпілої. Експертизи ще не було», – повідомив Кострецов.

Дівчата-учасниці бійки навчаються у різних школах – №1 та №3.

За словами слідчого, причиною бійки стало те, що дівчата викладали фотографії у соцмережі й коментували їх одна одній – далі сталися сварки у переписці. «На цьому підґрунті вони домовилися зустрітися і розібратися на нейтральній території. Вибрали цей сосновий бір і там з’ясовували стосунки щодо цих публікацій», – додав Кострецов.

Він також пояснив, що дівчині, яка побила іншу школярку, з урахуванням того, що вона неповнолітня (14 років) загрожують хіба «примусові заходи виховного характеру». Факт приховування злочину (як от натовп, який спостерігав за бійкою та підбурював, не викликаючи правоохоронців) береться до уваги у випадках тяжких злочинів.

«Поки що йдеться про легкі тілесні ушкодження. Можливо, судово-медична експертиза покаже інші результати. Тоді ми даватимемо юридичну оцінку скоєному. Ми також детально проаналізуємо відео. Постраждала не у лікарні – вона перебуває вдома», – додав Кострецов.

Заяву до поліції 8 листопада написала мама побитої дівчинки.

У короткому ролику чітко видно, як натовп школярів підбурює дівчат до бійки криками: «Давай!». Коли одна із учасниць бійки падає на землю, інша починає бити її ногами, а потім хапає за волосся і б’є обличчям у землю. Та намагається закривати лице руками. Згодом двоє хлопців допомагають постраждалій встати.
«Насолода від насилля серед підлітків-школярів – це вже схоже на діагноз суспільству і виховній складовій сучасної системи освіти в Україні. Ситуація повторюється, а відтак «хвороба» прогресує. Це мерзотне дійство більше схоже на «бої без правил», аніж просто з’ясування стосунків чи побиття школярки. Всі «глядачі» також є співучасниками злочину – їх «захват» від видовища просто вбиває», – прокоментував відео Шакін.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...

Реклама

Copyright © 2018 Бизнес Украина

This site is protected by wp-copyrightpro.com