Святослав Стеценко

Прошенко заганяє населення в стійло, яке ще тисніше, ніж за часів Януковича.

Нахабство нинішніх можновладців на порядок вище, ніж у попередників. Вони вже відверто заливають очі населенню божою росою без будь-якої сором’язливості.

Дієздатне працьовите населення у відповідь масово тікає з України.

Себто ящо раніше лише мародери, серед яких не останній Пєтя Панамський, він же самий Будочник, знекровлювали Україну через свої офшори, а населення слухняно гнуло на них спину тут, то тепер і пересічні зрозуміли, що ну його нафіг бути безоплатними донорами лондонських, іспанських і швейцарських маєтків і поїхали в ті самі закордони, щоб самим по людські жити, бо в Україні не дають.

Нас в Україні вже давно не лише не 54, навіть не 40 мільйонів. Через владу мародерів Україна втратила населення вже більше, ніж від більшовицьких голодоморів і репресій.

Я впевнений, що це не просто так. Якщо не українці, то інші люди будуть тут жити, бо свята замля порожнею не буде.

І будьте впевнені, бажаючих буде достаньо.

А всім співакам будочної чи сабаковової слави нагадаю: буде час, відповідатимете разом з мародерами, і з вас спитають ще жорсткіше. Навіть якщо колись в минулому домайданному житті потискали вам руки. Ні в які Іспанії і Лондони мародери вас з собою не заберуть. Не потрібне їм там таке лайно. І тут ви вже нікому будете не потрібні.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...