Бизнес Украина

Полезные бизнес новости
Ще один приклад того, яку Україну вони «будують». Для них важлива країна офшорів та приватних літаків, — депутат

Петро Кузик

Скільки би влада не лаштувала на себе образ сучасних управлінців, совок та споживацтво нікуди не поділися. Ця влада — не інноватори. Вони навіть на необхідний мінімум для підтримки можливостей для наукового і технічного розвитку — головного показника конкурентноспроможності країни.

Яскравим прикладом того є проект Державного бюджету на 2018 рік, а саме фінансування космічної галузі. Так, уряд закладає в проекті 2 мільярди на потреби Державного космічного агенства. До прикладу, в 2017 році було виділено 2,9 млрд. Тобто, йде скорочення фінансування на 32 %.

Ми не плекаємо ілюзій щодо ефективності роботи державних установ у сьогоднішніх умовах. Проте, цифри демонструють пріоритети влади. Космічна галузь банально знищується і це ні для кого не секрет. Влада за роки незалежності пальцем об палець не вдарила, щоб переконати молодь в перспективності та престижності космічної галузі. Наслідки довго чекати на себе не змушують. Все працює на ентузіазмі окремих спеціалістів за повної байдужості правлячих клептоманів.

Це ще один приклад того, яку Україну вони «будують». Для них важлива країна офшорів та приватних літаків. Для націоналістів важливо те, щоб наша країна мала майбутнє, розвивалася, а її людський потенціал працював на цей розвиток і зростав сам. Натомість, найкращих система просто витискає, бо вони їй просто не потрібні.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...

Реклама

Copyright © 2018 Бизнес Украина

This site is protected by wp-copyrightpro.com