Юрій Дерев’янко

Найголовніший офшорний махінатор країни – Петро Порошенко – приховав за офшорами продаж стратегічного держпідприємства куму Путіна!

«Прикарпатзахідтранс», яке володіє 1433 км нафтопроводу на території України, було продано швейцарським підставним фірмам-«прокладкам», контроль над якими має Віктор Медведчук і Сергій Курченко.

Навіщо продавати важливий для країни об’єкт таким антиукраїнським фігурам? Тому що гроші не пахнуть Петру Олексійовичу – завдяки вдалій угоді з продажу, за деякими даними, Порошенко отримує «кешем» 25% від прибутку.

Сумарний прибуток цих компаній Медведчука-Курченка за останній рік складав 172 млн доларів. Відповідно, президент збагатився на 43 млн доларів лише на одній цій «оборудці».

Більше того, прокачування дизельного палива з Росії(!), яке на «Закарпатзахідтранс» було відновлено в травні 2016 року, – дуже вигідне діючому президенту. Чим більше буде палива з Росії, тим більший «відкат» він буде отримувати.
Поки захисники ціною власного здоров’я воюють із ворогом на сході, Головнокомандувач отримує «чемодани із зеленими Франклінами» завдяки бізнес-дружбі з агентами Кремля.

За моєю ініціативою, НАБУ вже займається розслідуванням цієї ганебної справи. Але без закону про імпічмент, президент залишиться безкарним!

Світлина від Yuriy Derevyanko / Юрій Дерев'янко.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...