Учора, 10 січня, білоруських туристів з “колорадською” символікою затримав депутат обласної ради Андрій Марійчин з ветеранами АТО

Депутат Івано-Франківської обласної ради від партії “ВОЛЯ” Андрій Марійчин, який мешкає в Яблуниці неподалік курорту “Буковель”, змусив поважати Україну туристів з Білорусі, які приїхали в Карпати з символікою проросійських бойовиків, – повідомляє КУРС

Туристи прикріпили “колорадську” стрічку на лобове скло автомобіля “Мерседес Віто” і на прохання Андрія Марійчина зняти її відмовлялися. У машині були три чоловіки і дві жінки. Марійчин зняв номери з автомобіля, щоб порушники не втекли, і викликав поліцію й друзів – ветеранів АТО. Причому поліцейським довелося пояснювати, що георгіївська стрічка в Україні законодавчо заборонена з червня 2017 року і за її використання передбачено штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів.

За постановою поліції суддя Яремчанського міського суду Андрій Іванов ухвалив рішення про максимальний штраф для порушників – 2550 грн (150 неоподатковуваних мінімумумів).

“ДО ПРИЇЗДУ ПОЛІЦІЇ ХВИЛИН ЗА 5 ПРИЇХАЛИ НАШІ ХЛОПЦІ-АТОШНИКИ, ЧОЛОВІК ДВАДЦЯТЬ, ТАК ЩО БІЛОРУСИ ЗАПАМ’ЯТАЮТЬ НАДОВГО, ЯКУ СИМВОЛІКУ ТУТ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ. А СУД І ПОЛІЦІЯ – ТО ДЛЯ НИХ ВЖЕ БУЛО ЯК ПОМИЛУВАННЯ. АЛЕ СУДДЯ ДУЖЕ ДОБРЕ ЇМ ВСЕ РОЗ’ЯСНИВ, ХОЧ Я СПОЧАТКУ ПЕРЕЖИВАВ, БО САМ ВІН З ЛУГАНСЬКА”, – ЗАЗНАЧИВ АНДРІЙ МАРІЙЧИН.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...