Бизнес Украина

Полезные бизнес новости
Сусідня країна «здалась», кінець «економічній війні»

Уряд Молдови офіційно підтвердив рішення зняти квоти.

Молдова не буде продовжувати термін дії обмежувальних квот на продукцію з України з 1 січня 2017 року. Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, передає BusinessUA

«Хороші новини з Кишинева: Молдова підтвердила непродовження обмежувальних заходів-квот з 1 січня 2017 року», – написав Кубів на своїй сторінці в Facebook, ссиляась на рішення молдавського міністра економіки Октавіана Калмикії.

Кубів також нагадав, що українська і молдавська сторона провели «велику роботу, щоб захистити експортерів української продукції в Молдову».

Нагадаємо, в травні Молдова обмежила імпорт українських товарів, ввівши квоти. Після переговорів з українською стороною, уряд Молдови прийняло рішення, що квоти на поставки м’яса і молочних продуктів, а також підвищені мита на імпорт будуть діяти до кінця 2016 року, проте не триватимуть по закінченню терміну.
При цьому в кінці вересня Молдова додатково обмежила поставки м’яса з України. Таке рішення було прийнято в зв’язку з поширенням африканської чуми свиней.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Загрузка...

Реклама

Copyright © 2018 Бизнес Украина

This site is protected by wp-copyrightpro.com